ГАРДЕРОБИ

ГАРДЕРОБИ

Стильно одягатися, щоб виглядати вишукано і презентабельно - це не розкіш, а вимога часу, адже не дарма придумана приказка, перша частина якої звучить не інакше як "зустрічають по одягу ...". Зовнішній вигляд грає дуже велику роль як в повсякденному, так і професійному житті кожної людини.

Така ситуації "змушує" мати чимало одягу, а якщо такого принципу стильно одягатися дотримується декілька членів сім'ї, то виникає питання - куди дівати стільки речей?

Одяг зараз не дешевий, тому до нього варто дуже дбайливо ставиться, щоб він мав "презентабельний" вид якомога довше. Його варто не тільки акуратно носити, а й також акуратно зберігати, тому варто обзавестися місткими меблями.

Але якщо шафа вже не може вмістити потрібну кількість речей, а складені і "втиснуті" в ящики комода речі швидко втрачають свій вигляд, то варто задуматися над новим, і більш практичним варіантом зберігання.

Мова йде про гардеробну. Це окрема частина будинку, а іноді і ціла кімната, де зберігається одяг, взуття та аксесуари. Такий варіант зберігання речей дуже зручний, адже всі вони в одному місці, і не доводиться їх шукати по всьому будинку. Наявність вбиральні допоможе зберігати всі Ваші речі в порядку.

Не варто думати, що це розкіш доступна тільки тим, хто живе у великих будинках або квартирах, хто може виділити окрему кімнату. Це не так, завдяки майстрам компанії Стиль Меблів, гардеробна під замовлення з'явитися і у Вас, навіть якщо Ви проживаєте в звичайній, невеликій міській квартирі.

Гардеробну можна облаштувати і в невеликій квартирці багатоповерхівки, без необхідності виділяти під неї цілу кімнату.

Ціна гардеробів під замовлення завжди індивідуальна, і найчастіше варіанти одного і того ж розміру, можуть істотно відрізнятися в залежності від типу матеріалів і фурнітури. Для загального уявлення про ціну вашого майбутнього гардеробу зателефонуйте нам або відправте фото з розміром на вайбер

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
ПИШІТЬ
ГРАФІК РОБОТИ

З пон. по суб. 9:00–18:00

ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ

Гарантуємо бездоганну якість кожної продукції.

МИ ВИГОТОВЛЯЄМО:
ЗАХОДЬТЕ
  • Instagram - серый круг
  • Facebook - серый круг
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now